22:49
День писемності і мови

День української писемності та мові - щорічно святкуємо 9 листопада. Встановлене свято на честь Нестора Літописця, послідовника Кирила і Мифодія. Саме його вважають "батьком українського письма".

Та ми не будемо довго вдаватися в історію, яку й так усі знають. Наразі, ми живемо в історичні часи й маємо як ніколи раніше турбуватись про сьогодення. 

Цьогоріч у нашій школі 9 листопада пройшли тематичні заходи, читання віршів, мовознавчі квести, приурочені дню писемності.

Також пройшов Міжнародний конкурс знавців рідної мови ім. Петра Яцика. Позмагатись у знаннях української мови мали змогу учні  3 - 11 класів.

Шкільна редколегія підготувала бібліотечну виставку та стіннівки до Дня писемності. Найкращими редакторами газет стали учні 7-А та 7-Б класів. 

Цікавий тематичний ранок "День писемності і мови" пройшов серед учнів 1, 5,6 класів. Учні 1-го класу показали читацьку майстерність у декламуванні віршів. Із власними поезіями виступала учениця 5-го класу, Потоцька Діана. Пісні про рідний край, про дружбу лунав у виконанні шкільного вокального ансамблю. 

 

Переглядів: 57 | Додав: denis-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: