У тісній співпраці з Державним обласним архівом виховує школа підростаюче покоління. Напередодні вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів  та  масових політичних репресій в Україні учні школи мали можливість відвідати експозицію «Вічна пам'ять», облаштовану працівниками Держархіву. 

 

    Учнівське самоврядування школи виступає ініціатором проведення акцій у підтримку воїнів АТО. Стало вже доброю традицією підтримувати Героїв листами зі словами подяки за мужність, малюнками, предметами першої необхідності, продуктами.

 

 

    Стало  традиційним напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників приймати у гості не старіючих душею ветеранів. Із задоволенням школярі слухають розповіді про героїчне минуле України і рідного міста, патріотичні вірші і пісні ум виконанні авторів.

 

 

    День Збройних Сил України традиційно учні школи відзначають із давніми друзями - учасниками бойових дій на території Афганістану, які об’єдналися у громадську організацію «Дубрава». Кожного разу школярі із завмиранням серця слухають спогади «афганців»: про небезпеку, дружбу, обов’язок.

 

 

    День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Учні школи мають можливість згадати про цю історичну подію завдяки учителю історії Ступнікову Д. І. та членам гуртка «Літопис м. Херсона».