Звіт директора школи за 2017-2018 н.р.

2017-2018 навчальний рік почався 1 вересня святом День знань і закінчиться не пізніше 1 липня. Рішенням педагогічної ради в школі навчальні екскурсії не проводяться. Заклад працював за п’ятиденним навчальним тижнем.  Навчальні заняття організовувались за семестровою системою.Вручення документів про освіту орієнтовно для випускників 9-го класу 12 червня.Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня 36 Херсонської міської ради відповідно до закону України «Про загальну середню освіту» відноситься до типу загальноосвітній навчального заклад. Всього по школі: класів 15; учнів 431. Середня наповнюваність 28 учнів. Охоплено навчанням 100% учнів. На початок навчального року штат школи був повністю укомплектований. Станом на 2018 рік в закладі працює 30 вчителів з них : 14– вища категорію, 7 – звання «Старший вчитель», 2 – звання «Вчитель – методист», 12 вчителів мають І категорію, 3 – ІІ категорія , 1 спеціаліст.Грамоти управління освіти Херсонської міської ради - 25. Грамоти управління освіти і науки обласної державної адміністрації - 10 .

Приймали участь в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад і отримали перемогу Пяткіна Єлизавета – ІІІ місце математика (6 клас) Соловйова В. Ф.; Шпандарук Вікторія ІІІ місце біологія (10 клас) Чуприна Т. В.; Думач Анна – ІІІ місце хімія (8 клас) Ткачук І. Б.

11 учнів 6 класу приймали участь у конкурсі «Невичерпна криниця»місце, Волинчук Т. В.

Команда учнів 1-А класу отримала ІІ місце у конкурсі «Лікар Нехворайко» Ляховська І. В.

Команда учнів 5-7 класів отримала І-місце у конкурсі «Юний рятівник» Кириченко Н. О.

Команда учнів 5А класу переможці фестивалю дружин юних пожежників в номінаціях Кращій загін та Допоможемо дорослив в боротьбі з вогнем, Максименко Н. М.

Команда учнів 10 класу отримала ІІ місце у конкурсі знавців права «На терезах фіміди» Волнчук Т. В., Воловик В. Ю.

Команда учнів 6А класу отримала ІІІ місце «Фестивал дружин юних інспекторів дорожнього руху» Масловська І.В.

Команда учнів 3А класу «Ай Болить!» І місце Кучер О. А.

Команда учнів 7-9 класів ІІ місце «Олемпійське лелеченя», Кириченко Н. О.

Учениця 5-А класу Гурова Олександра –І місце, Влкал, конкурс «Рядки опалені війною», Рижков Г. В.

Довбеус Кирило 3-Б, і «etnobalet 17» перемога у конкурсі «Іскри натхнення»

Президент шкільного парламенту Бокій Каріна отримала грамоту голови Дніпровської районної у місті Херсоні ради Кондратова В.А. як Кращий президент шкільного парламенту

Під керівництвом вчителя права Воловика В. Ю. учні 10 класу посіли призові місця у таких конкурсах: В поряд І місце, Добре діло ІІ місце, Влучний стрілець ІІ місце.

Під керівництвом вчителя фізики Гондаря Віталія Вікторовича команди учнів школи брали участь у різних інтелектуальних конкурсах, а саме:

«Шо? Де? Коли?» учні 9-11 класі ІІ місце у відбірковому районному турі. (грамота УО)

Команда учнів 7 кл посіла ІІ місце, 8 кл –ІІІ місце і 9 класу ІІІ місце у міському етапі конкурсу «Фізика і життя», та у загальному командному заліку отримала І місце залишивши далеко по заду такі школи як 32, 48, 52, гімназія 6, ФТЛ. Це свідчить про високий рівень підготовки учнів з фізики та математики і високий рівень фахової підготовки вчителя фізики Гондаря Віталія Вікторовича. Подяка Управління освіти Херсонської міської ради, за сумлінну працю та активну участь у підготовці учнівської молоді до участі у конкурсах наукового профілю.

Протягом 2017-2018 навчального року учні школи прийняли участь у 36 районних, 43 міських, 2 обласних, 8 Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, смотрах. 83 грамоти і подяки за перемогу отримали учні і педагоги нашої школи протягом 2017-2018 навчального року. За плідну та результативну роботу колектив школи отримав грамоту УО, а директор школи Соловйова В. Ф. Подяку міського голови Миколаєнко В. В.

Вітаємо з цим дітей , педагогів, батьків.

 

Категорія: Батькам | Додав: denis-admin (14.06.2018)
Переглядів: 8 | Теги: навчання, нагороди, успіхи, звіт директора, ШКОЛА