20:58
Вечорниці в ЗОШ № 36

З давніх-давен Україна славиться величними традиційними святами   та обрядами.

Учні і вчителі школи № 36  у такий нелегкий для країни час не черствіють душею,  сповнені доброти, любові, поваги до української спадщини, кожного року повертаються до вікових традицій свого народу,  щоб діти  пам’ятали і відроджували ці традиції .

Учні 5 – 9 класів з великим піднесенням і ентузіазмом продемонстрували свою неперевершену акторську майстерність і бажання відроджувати й оберігати народні звичаї, творити добро і сіяти мудрість.

Як і годиться, приймали вечорниці дбайлива господиня – Тетяна Василівна та справжній господар – Віталій Вікторович.  Із дзвінкими та веселими піснями і танцями до них завітали парубки та дівчата, які у новій інтерпретації, показали весь колорит класики сценічного мистецтва.

На сцені виступали: баба Параска та баба Палажка, сини і невістки Кайдашів із творів Нечуя-Левицького; Голохвастов і Проня Прокопівна Михайла Старицького; Уляна і Стецько  Квітки- Основ’яненка; Наталка Полтавка, Терпелиха і Виборний Івана Котляревського; Оксана, Вакула, Солоха і дяк; куми Панько і Кумко Миколи Гоголя. Виконавці головних ролей: Нікіфорчук А, Іванова Ю. (7 клас); Дудка П. , Галачинський М. ( 7 клас), Клімова Я., Дьомін О. (7, 5-А клас), Нікіфорчук Р., Дорошенко О. (9 клас), Олійник П., Дубина О., Фокін І. (9 клас), Ігнатенко О., Дармостук Г. (9 клас), Ведерникова К., Зайченко О., Ющенко У.(7,5-А); Качура М., Руденко М. ( 5-Б клас).

А також студентка-практикантка Максименко Олена і вчителі: Соловйова Вікторія Федорівна, Гондар  Віталій Вікторович, Чуприна Тетяна Василівна, Бондар Сергій Сергійович, Полякова Ірина Валентинівна.

Сценка дітей: Гришина К., Олійник М., Сабодаш Р., Марінко М., Кісельов Я., Шило Є., Дьомін О.

Українські пісні і танці виконували учні 5 – А класу.

Насамкінець вечорниць учасники заходу пригощали глядачів, гостей свіжоспеченими пампушками та узваром і вкотре продемонстрували єдність шкільної родини з гостями та учасниками дійства.

Тож бережімо цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня. У наших душах живим вогником світяться обереги пам'яті!

Ірина Полякова

класний керівник, режисер свята

Переглядів: 79 | Додав: denis-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: