19:04
"Таврійське розмаїття"

20 лютого школа №36 радо вітала всіх учасників та вболівальників відбіркового етапу міського фестивалю дитячих хореографічних колективів "Таврійське розмаїття". Фестивать зібрав до затишної зали найталановитішу молодь Дніпровського району.  

Словами не можливо передати безмірне почуття радості, любові до життя, зачарованість існуванням, що охоплюють танцюючу людину. Це не тільки емоційна насолода - це правильна постанова, почуття ритму, культура поведінки і чудовий настрій. Та більше всього захоплювали костюми  танцюристів, що так гармонійно впліталися у композицію танцю.  

Запал танцю, чудовий настрій глядачів, бурхливі оплески та підтримку нашим конкурсантам надавали ведучі програми  Каріна Бокій та Максим Галачинський, учні нашої школи.

Найкращими учасниками фестивалю був наш етнобалет "17", художний керівник Потарій Г.М. Три танці різної категорії і три перемоги здобули наші школярі.

Танець - хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва. Народна мудрість говорить "Коли людина щаслива, вона танцює". І це дійсно так. Адже танець це рух, а рух - це життя! Тож зичим нашому хореографічному колективу успіхів і перемог!

Переглядів: 60 | Додав: denis-admin | Теги: Таврійське розмаїття, свято | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: