13:48
Рік англійської мови в школі.

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

 Людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, має кращі  здібності до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.

Стара приказка говорить: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина». Тобто, чим більше мов на сьогодні ти знаєш, тим краще. Адже, кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось  нового.  Так, наприклад, англійська мова – це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. 80% ділового мовного простору займає саме вона. Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність. То ж не дивно, що 2016 рік було проголошено Роком англійської мови.

В нашій школі було заплановано і проведено багато цікавих і корисних заходів. Учні познайомилися з традиціями англомовних країн і створили незвичайний  календар “Happy English Fest”. Протягом року проходили конкурси знавців англійської мови «English with Fun», «Країна Кленового Листка», «Sea Wind», «Happy Halloween», виставки творчих робіт «Where I Live»,    «Films, Films, Films …», Різдвяних листівок, ілюстрацій до творів англомовних авторів, працював відеозал «Подорож з героями Діснея» . До Всесвітнього Дня англійської мови випустили  «Літературний дайджест до Дня народження В.Шекспіра», провели Шекспірівські читання мовою оригіналу і в перекладі. Приймали участь у шкільному Місячнику екології. Організували виставку творчих робіт «How to Help Save the Environment», «Amazing Animals». Провели дослідження «Англійська мова на вулицях міста» і створили презентації.

Спільно з відділом іноземної літератури ХОДБ на базі шкільної бібліотеки проведено бібліотечні уроки   «Р. Бредбері», «Цей дивовижний світ тварин», «Екологія». Відвідали інформаційний центр «Вікно в Америку» в бібліотеці ім.. О.Гончара і виставку «Мистецтво і ремесло американських індіанців Південного Заходу».

Крім традиційної шкільної олімпіади з англійської мови для старшокласників була проведена Мала олімпіада для молодших школярів. Розумники також брали участь у Всеукраїнських олімпіадах «Гринвіч» і «Олімпус». Креативні і талановиті стали лауреатами міського конкурсу «English Time».

Школа приєдналася до навчальної програми ЄС eTwinning. Діти приймають  участь у проектах «Moments of Happiness», «A Birthday Card for Rebeca», «Open Ukraine with Postcards», «Seven Wonders of Your Country», «Penfriends for kids. Christmas cards exchange».

Цього року на базі пришкільного табору «Веселка» був організований мовний загін “Treasure Hunters”, в якому відпочивали і вдосконалювали мовні навички 23 учні школи. Протягом двох тижнів проводилися тематичні дні. Учні знайомилися з традиціями, особливостями англомовних країн: Великої Британії, Австралії, США і змагалися за звання найрозумнішого у краєзнавчих вікторинах “What do you knoabout Great Britain?”, “The flower of Australia”, “Who is cleverer?”, “What? Where? When?”.

 Гостинно відкрив свої двері Movie Club . Діти переглядали мультфільми англійською мовою і презентації, створені старшокласниками.

 B Smile City грали в ігри та відвідували майстер-класи з виготовлення прикрас.

 Весело проходили інтелектуально-розважальні конкурси і вікторини “English with fun”, “The tales of Big Ben”, “Who am I?”.

У День цікавих наук учні проводили незвичайні досліди з фізики і змагалися в інтелектуальній грі “Mysteries of the Earth” .

 У День спорту було проведено кінолекторій ”Healthy lifestуle”  і веселий квест на свіжому повітрі.

 В день закриття табірної зміни відбувся невеличкий святковий концерт, в якому прозвучали вірші англійською мовою у виконанні  членів мовного загону.

У кеабінетах англійської мови створені постійно діючі виставки художньої літератури «Read English», в шкільній бібліотеці обладнана методична полиця «Language Workshop».

Вчителі англійської мови постійно підвищують свій фаховий, відвідують семінари, майстер-класи.

Ми чітко бачимо, що у наш час з'являється все більше і більше охочих знати іноземні мови. Вони розуміють важливість їх вивчення. Вони не вважають це прагнення лише даниною моді, а замислюються про ті переваги, які дає знання іноземних мов  культурній людині.

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш  духовний світ.  Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без знання іноземних мов немає ні сучасної науки, ні вищої освіти.

Переглядів: 86 | Додав: denis-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: