22:03
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939 - 1945 рр., не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Напередодні великого свята учнівський та педагогічний колектив школи привітали з Великим святом ветеранів війни: Мазур Ніну Данилівну, Базилеву Ксенію Олександрівну, Тягниверенко Любов Іванівну та голову Ради ветеранів Дніпровського району Михайленко Тетяну Володимирівну. 

Із сльозами радості нас гостинно зустрічали ветерани. Адже кожен із них мав багато що розказати про війну. Ксенія Олександрівна Базилева розказувала про партизана Іллюшу Кулика, як вона з братом переховували партизан, як допомагали на окупованій землі підпільній організації "Патріот Батьківщини". 

Цікавою і захоплюючою була розповідь Ніни Данилівни Мазур. Яка в детялях і фактах згадувала про партизанський рух у місті, про те, як сама стала зв'язківцем завдяки своєму довгому волоссю. Адже у кісниках були вплетені листівки для партизан. Розказувала про підбитий літак і про радистку Надію, про запеклі бої і нелегку здобуту перемогу.

Нам є ким пишатися!

На пам'ять про зустріч школярі привітали ветеранів подарунками. 

Учитель  Т. В. Волинчук

 

Переглядів: 27 | Додав: denis-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: