22:00
Доброта, скромність, милосердя – основні принципи людського буття.

Доброта, скромність, милосердя – основні принципи людського буття

 

Для нашої школи благодійність – це справа честі. Допомагати потрібно завжди, і не тільки тоді, коли хтось просить. В нашому розумінні благодійність – це не якийсь широкий жест. І справа навіть не в грошах. Допомагати потрібно навіть тоді, коли, наприклад, не маєш особливо чим поділитися, але можеш дати гарну пораду, допомогти людині з роботою, врешті, поділитися останнім. Є такі поняття як людяність і доброта. Так от – вона притаманна лише справжнім благодійникам. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити.

Саме тому наша школа з радістю долучається до проведення благодійних акцій, також керівництво школи разом зі шкільним парламентом є постійними ініціаторами благодійних ярмарок, акцій, що проводяться в стінах школи.

З 03 вересня по 24 вересня у школі проходила благодійна акція «Від серця до серця». До участі долучилися усі учні школи, а також педагоги та батьки. Канцелярські товари, одяг та речі першої необхідності – це все для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, сімей переселенців. Найактивнішими учасниками стали молодші школярі.

Зібрані канцтовари, одяг волонтерський загін «Чуйне серце» передав службі у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні раді.

Переглядів: 12 | Додав: denis-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: