14:47
День учнівського самоврядування

5 жовтня 2018 року в школі відбувся День учнівського самоврядування, який став проявом демократичної атмосфери у закладі. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.  

У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні 10-11-х класів та лідери учнівської Ради співуправління. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це - бути вчителем.

Робочий день розпочався з апаратної наради. Директор школи Соловйова Вікторія Федорівна привітала старшокласників із Днем самоврядування та побажала лідерам успіхів. Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь "майбутні вчителі" ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, "майбутні вчителі" проявили неабияку наполеглевість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з'ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 1-9 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

Завершився День самоврядування в школі для вчителів святковим привітанням, та підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності. Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя. 

 

 

Переглядів: 15 | Додав: denis-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: