13:00
Благодійний ярмарок «Доброта як сонце гріє»

Гей, на ярмарок хутчіше І не пішки, а бігом! Тож збирайтесь веселіше Всі на ярмарок – гуртом! 14 лютого у Херсонській загальноосвітній школі №36 відбувся благодійний ярмарок «Доброта як сонце гріє», спрямований на підтримку військовослужбовців, що несуть службу в зоні АТО та мирного населення, що перебувають у зоні бойових дій. На ярмарці було весело, панував піднесений настрій. Адже ярмарка проходила у день свята Валентина.

Загадкові сувеніри, різноманітні прикраси, кольорові сердечка, чарівні скриньки, браслети, обручі для волосся, віночки, фенічки – усе це можна було придбати на ярмарці. Все гарне і привабливе, діти між собою змагаються, адже за результатами продажу будуть підводитися підсумки. Кожен клас намагається продати виробів якнайбільше. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Кожен продавець запрошував до свого столу, рекламував товар, у який було вкладено часточку душі. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Було зібрано 1964 ₴. Тож доброчинна акція припала до вподоби кожному: батьки залучили дітей до благородної справи, діти тішилися подарунками, а вчителі втішились гарним настроєм своїх учнів.

Ця акція добра, миру і доброчинності. Добро творити може кожен, але, щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому. Благодійність – це не слова, це конкретні справи. Адже беручи участь в ярмарці, шкільна родина нашої школи відчула, що сила народу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом – ми велика, непереможна сила. Пам’ятаймо: майбутнє нашої держави залежить від усіх нас.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 91 | Додав: denis-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: